Pousada Breno Atibaia
Το ξενοδοχείο Pousada Breno Atibaia προσελκύει τους πελάτες με χώρος στάθμευσης που διατίθεται στον χώρο.
Μουσείο Φυσικής Ιστορίας απέχει σχεδόν 10 λεπτά οδικώς από αυτόν τον ξενώνα, ενώ Πάρκο Edmundo Zanoni είναι σε απόσταση περίπου 3 χλμ. Το κέντρο της πόλης απέχει 15 λεπτά με τα πόδια. Μουσείο Museu Olho Latino βρίσκεται σε απόσταση περίπου 2 χλμ.
Τα κοντινά εστιατόρια, συμπεριλαμβανομένου του Padaria Do Roberto απέχουν σχεδόν 5 λεπτά με τα πόδια από το Pousada Breno.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Igreja de Cristo em Atibaia1 χλμ.
- Igreja Pentecostal450 μ.
- Largo do Major1,4 χλμ.
- Igreja Batista Missionaria Unidos em Cristo1000 μ.
- Mercadinho1,3 χλμ.
- Associacao Brasileira da Igreja de Jesus Cristo dos Santos dos Ultimos Dias550 μ.
- Red Jack Atibaia1,4 χλμ.
- Igreja do Cristo Rei de Atibaia350 μ.
- Αεροδρόμια
- Σάο Πάολο Γκουαράλος Αεροδρόμιο68 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Στο δωμάτιο
- Δωμάτια με δωρεάν WiFi
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν υπάρχουν παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόσο μακριά είναι το κέντρο της πόλης από τo ξενοδοχείο Pousada Breno Atibaia;
Θα χρειαστούν 15 λεπτά με τα πόδια από τo ξενοδοχείο Pousada Breno Atibaia μέχρι το κέντρο της πόλης. - 🚗
Πού μπορώ να αφήσω το όχημά μου κατά τη διάρκεια της διαμονής μου σε τo ξενοδοχείο Pousada Breno Atibaia;
Τo ξενοδοχείο Pousada Breno Atibaia παρέχει χώρος στάθμευσης. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να φύγουμε από τo ξενοδοχείο Pousada Breno Atibaia;
Μπορείτε να αφήσετε το δωμάτιο του τo ξενοδοχείο Pousada Breno Atibaia στις 12:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Pousada Breno Atibaia;
Οι τιμές στο τo ξενοδοχείο Pousada Breno Atibaia ξεκινούν από 38$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου.